Vyhľadávanie

Úvod / O nás

O nás

Spoločnosť ČEMAT, v Slovenskej republike registrovaná pod obchodným názvom ČEMAT, s. r. o, je popredným distribútorom doplnkov pre manipulačnú a stavebnú techniku v Českej a Slovenskej republike. Sídlo firmy sa nachádza v Martine, na Sučianskej ceste, Martin 03608.

 
logo čemat

Spoločnosť pôsobí na trhu v českej a slovenskej republike od roku 1997 a po viac než pätnásťročnom pôsobení si vybudovala vynikajúce vzťahy s najväčšími svetovými výrobcami v oblasti manipulačnej a stavebnej techniky. Zákazníci spoločnosti vedia, že v rozsiahlom portfóliu ČEMAT nájdu širokú ponuku príslušenstva a služieb určených pre manipulačnú a stavebnú techniku a kvalitné servisné služby. Čemat dlhodobo a stabilne zastupuje svetových výrobcov overených značiek, akými sú BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS, CAMSO, ATG, RÄDER VOGEL, CASCADE, DCL, SEAT či INTERSOFT NEXO. Ako jediní na trhu naviac dodávame teleskopické vidlice výrobnej rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® spoločnosti MSE-FORKS. Okrem značiek, ktoré má ČEMAT vo výhradnom zastúpení ponúka v sekciách nosných vidlíc, zdvíhacích stolov a sedačiek aj produkty vlastnej výroby – CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats. V našej širokej ponuke nájdete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavebné a poľnohospodárske pneumatiky, lesnícke pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastické kolesá (plné kolesá), prídavné zariadenia, zdvíhacie stoly, gumové pásy, EM plášte, sedačky, kolieska a kladky a radu ďalších výrobkov. 

Ku každému produktu poskytujeme odborné poradenstvo, montáž a samozrejme záručný aj pozáručný servis. Ponúkame aj doplnkové služby pridanej hodnoty, akými je požičovňa nových a repasovaných prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky, plnenie pneumatík polyuretánovou hmotou RELY® alebo montáž a lisovanie kolies. Moderné, flexibilné a cenovo prijateľné služby v oblasti manipulácie – to je to, čo u nás nájdete.Reference našeho výhradného zastúpenia.


zastoupeni

Všetky práva vyhradené Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.
Webdesign eline.cz   Doporučujeme:  Pásy na bagrePrídavné zariadeniaPásové systémy