Vyhľadávanie

Úvod / O produktoch

O produktoch

Konvenčné pásy


konvenční pásyPrvá generácia gumových pásov sa volala konvenčné pásy. Tieto pásy môžu byť montované iba na stroje s podvozkom, ktorý je určený iba pre gumové pásy, kovové pásy na takom podvozku nie je možné použiť.Konvenčné pásy ľahko poznáme podľa symetrických špičiek kovových článkov.

Rozteče: 60, 72, 84, 86, 87, 90, 100, 110, 125 a 150 mm.Interchangeable pásy


Zdokonalenie dizajnu vodiaceho kolesa viedlo k vývoju interchangeable pásov.

Tieto pásy sú zameniteľné s kovovými, pričom by sme nemuseli akokoľvek meniť podvozok stroja. Ďalšou výhodou je to, že poskytujú väčšie pohodlie vodičovi, pretože zmierňujú otrasy stroja. Posunuté a zploštené vršky kovových článkov odlišujú interchangeable pásy od konvečných.Existujú dve generácie interchangeable pásov:

  • Gumové pásy s dlhou roztečou - každý druhý zub rozety zapadá do gumového pásu. Tento systém bol vynájdený ako prvý.
  • Gumové pásy s krátkou roztečou - každý zub rozety zapadá do gumového pásu. Tento systém má obrovskú výhodu, minimalizuje vibrácie stroja, menej poškodzuje povrch zeme a zlepšuje pohodlie vodiča.


Pásy pre šmykom riadené nakladače


pasy3 smyk Šmykom riadené nakladače na gumových pásoch je najrýchlejšie rastúci trh, čo sa týka aplikácií gumových pásov. Pásy pre tieto nakladače sú dostupné aj u nás.
Tieto pásy s konvenčnými článkami a systémom vedenia sú určené predovšetkým pre Bobcat T190 a prvú generáciu Bobcatu 864. Dezén je agresívny poľnohospodársky záberový vzor pre náročné aplikácie so samočistiacou funkciou, ktorá je založená na vzore pneumatiky Solideal Hauler.
Pásy pre dumpre


minidumper Pásy v šírke až 800 mm. Napr. pro Hitachi, Mooroka stroje.
Pás je dimenzovaný pre maximálnu rýchlosť 15 km/h.


Pásy pre poľnohospodárske stroje


mt800Jedná sa o novinku. Skúsenosti vo výrobe nám dovoľujú ponúkať aj tieto gumové pásy v plnom rozsahu.
Séria Tiger so vzorom určeným pre poľnohospodársku aplikáciu je dostupná v týchto variantách: 15“, 18“, 30“, 36“ pre všetky poľnohospodárske traktory a ťahače.Všetky práva vyhradené Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.
Webdesign eline.cz   Doporučujeme:  Pásy na bagrePrídavné zariadeniaPásové systémy